Обласна відеогалерея «З вишиванкою по світу» до Всесвітнього дня вишиванки

Всесвітній день вишиванки відзначається у 60 країнах світу. Нині вишиванка переживає піднесення і відродження, адже українці згуртувалися так, як ніколи, з любов’ю підтримуючи власні традиції. Елементи української вишивки все частіше використовуються в дизайні одягу, і не лише українці, а і голлівудські красуні залюбки одягають її. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно.

Вишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість і невід’ємна частина культури! Напередодні свята запрошуємо усіх долучитися до обласної відеогалереї «З вишиванкою по світу»: з 09 по 18 травня розмістити коротенький відеоролик, на якому Ви у вишиванці представляєте себе та місто (селище), де Ви знаходитесь та вітаєте усіх з Днем вишиванки на сторінці “Позашкілля Донеччини” у соціальній мережі “Фейсбук”.

Хештеги для розміщення: #вишиванкасвіту2023 #ДОПДЮТ

Приклади фраз для відеоролику : «Привіт! Я – Юля! Передаю вітання з Днем вишиванки з міста Чернівці!»

«Мене звати Катя! Я у Тернополі і разом з усіма українцями святкую День вишиванки! Зі святом!»

«Мої привітання линуть з Німеччини! Моє ім’я – Тетяна, я у Берліні. Нехай вишита сорочка охороняє Вас щодня і благословляє на щасливе життя!»

«Я – Михайлик і зараз у Варшаві, але моя вишиванка завжди зі мною! Зі святом, українці!»

«Прийміть вітання з Днем вишиванки від Романа! Прага сьогодні теж одягнулась в вишиванку!»