![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/589b03e32cb611e414031d46ba9a43fd-1024x640.jpeg)
Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиванку і в такому вигляді відправитися у звичних справах. Українська вишиванка має надзвичайно давнє походження. Численні дослідження свідчать, що вишите вбрання створювали ще до VI ст..
Запрошуємо доєднатись до обласного фоточеленджу «Одвічний предків талісман»: з 09 по 18 травня розмістити своє фото у вишиванці (селфі, фото з родиною, друзями, однокласниками тощо) на сторінці “Позашкілля Донеччини” у соціальній мережі “Фейсбук”.
Хештеги для розміщення: #вишиванкаталісман2023 #ДОПДЮТ