![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/55_main-v1655840177.webp)
Запрошуємо доєднатися до обласного марафону: з 09 по 15 травня розмістити тематичний малюнок, світлину або колаж на сторінці “Позашкілля Донеччини” у соціальній мережі “Фейсбук”.
Хештеги для розміщення: #статиєвропою2023 #бутиукраїною #ДОПДЮТ
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості
Офіційний сайт Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
Запрошуємо доєднатися до обласного марафону: з 09 по 15 травня розмістити тематичний малюнок, світлину або колаж на сторінці “Позашкілля Донеччини” у соціальній мережі “Фейсбук”.
Хештеги для розміщення: #статиєвропою2023 #бутиукраїною #ДОПДЮТ