Обласна акція-вшанування «Слава їх встає безсмертна»

29 січня 1918 року юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Молоді українські студенти прийняли нерівний бій з більшовицькою навалою біля станції Крути та поклали найдорожче на вівтар свободи – власні життя.

Бій під Крутами – це символ жертовності і подвигу в ім’я свободи і Української держави.

З 15 по 29 січня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласну акцію-вшанування «Слава їх встає безсмертна», до якої долучилося понад 1000 учнів закладів освіти Донеччини.

Вихованці розміщували тематичні світлини: малюнки, фотографії, декламували вірші, вшановуючи  пам’ять Героїв Крут. Було проведено на заняттях усні журнали, літературні конференції та організовані перегляди документальних відеороликів. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.  

Ця  битва – символ нескореного духу нашої нації. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #славаїхвстаєбезсмертна2024 #ПозашкілляДонеччини