Обласна акція «Живопис з українською душею»

День художника – це свято всіх, хто полюбляє мистецтво та живопис. Творчість зберігає в людині можливість радіти світу і любити його.

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів.

Роботи митців пробуджують прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття. Творчі досягнення українських художників свідчать про потужний потенціал народу , сприяють створенню позитивного іміджу України у світі.

Українським майстрам належать твори, які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва. Дбайливо зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи, вони стверджують вічні загальнолюдські цінності, приносять людям радість спілкування з прекрасним.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласну акцію «Живопис з українською душею», до якої долучилося понад 800 учнів закладів освіти Донеччини.

Талановиті та творчі вихованці розміщували малюнки у різних техніках образотворчого мистецтва. Кожна робота особлива та неповторна, яскрава та наповнена любов’ю до художнього мистецтва, у якій автор передає саме своє бачення світу, свої думки та емоції.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом:

#ДушаЖивопису2023 #ОПДЮТ