![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/11101-05-2020.jpg)
За ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках відзначення Міжнародного дня миру, з метою привернення уваги до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру, запрошуємо приєднатися до обласної акції-флешмобу “Діти за мир у всьому світі!”.
З 14 по 21 вересня розміщуйте на сторінках ваших закладів у соціальній мережі Facebook світлини з флешмобу масового формування композиції «Голуб миру».
Хештег для розміщення – #Дітизамир