![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/Bezymyannyy-1024x629.jpg)
Найщиріші вітання слов’янцям з нагоди святкування Дня міста! Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.
Усім мешканцям Слов’янська бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, любові, достатку, родинного затишку й щасливої долі! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, здійснюються найзаповітніші мрії та сподівання.
Розвивайся і процвітай, рідне місто!