Новий навчальний рік, новий формат, нові можливості

МО для керівників гуртків відділу художньої творчості1

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для керівників гуртків відділу художньої творчості – це початок сходження до вершин країни Мистецтва.

8 вересня відбулося засідання методичного об’єднання за темою «Методичне забезпечення роботи гуртків як ефективний засіб освітнього процесу».

Заступник директора з НМР Ольга Анатоліївна Бойко у своїй доповіді «Організаційно-методичний супровід діяльності керівника гуртка» розкрила основні аспекти програмно-методичного забезпечення в гуртках та перспективи їх розвитку.

МО відділу художньої творчості (Бойко О.А.)

Завідувач відділу художньої творчості у своїй доповіді наголосила, що основними завданнями методичного об’єднання є формування інтересу до сучасних наукових ідей, дослідної роботи; розвиток аналітичних навичок, самоаналізу й самоконтролю діяльності керівників гуртків.

Проаналізував роботу відділу художньої творчості за 2017-2018 навчальний рік, методичне об’єднання поставило завдання на наступний навчальний рік:

– впроваджувати інноваційні технології навчання на заняттях у гуртках;

– працювати над власними методичними проблемами;

– узагальнювати інноваційний методичний досвід роботи;

– вивчати стиль роботи керівників гуртка, його особистісних якостей і на цій основі створювати умови для професійного росту й оптимальної взаємодії з колективами вихованців, педагогів, батьків.

МО для керівників гуртків відділу художньої творчості1

По закінченню засідання керівники мали змогу поспілкуватись з доповідачами щодо професійного втілення теоретичних положень в практику.