Навчально-методичний семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів Донецької області

Аксенчук Надія Володимирівна

5 – 6 вересня 2017 року у м. Святогірськ відбувся навчально-методичний семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів та методистів рай(міськ) методкабінетів, відповідальних за науково-методичний супровід позашкільної освіти «Позашкілля Донеччини. Сьогодення та перспективи». Учасників семінару привітала директор департаменту науки і освіти Донецької облдержадміністрації Надія Володимирівна Оксенчук. Актаульні питання реалізації державної політики в позашкільних навчальних закладах області проаналізувала заступник директора департаменту Олена Петрівна Макаренко. Тенденції діяльності позашкілля в умовах модернізації освіти висвітила в.о директора Донецького ОПДЮТ Ольга Михайлівна Канзюба. В обговоренні проблем взяли участь керівники позашкільних закладів області.
Виступ Макаренко
Подальша робота була організована за секціями. Зокрема, для директорів ПНЗ художньо-естетичного напряму була організована трендова студія управлінського досвіду «Імідж позашкільного навчального закладу як фактор модернізації освіти», на меті якої було впровадження сучасних освітніх трендів, обговорення тенденцій і викликів освітніх управлінських технологій, презентація інноваційних знахідок.
Це були два дні плідної праці керівників позашкільних закладів, сповнені цікавих знайомств і зустрічей, розуміння того, що кожен із присутніх на семінарі є людиною небайдужою до сьогодення в освіті.