Методичне об’єднання «Школи раннього гармонійного розвитку «Радість»

Агамер'янц Л. М.

6 вересня 2017 року в Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулось методичне об’єднання керівників гуртків «Школи раннього гармонійного розвитку «Радість».
Агамер'янц Л. М.
З урахуванням роботи за минулий навчальний рік, визначені досягнення та недоліки.
Було проаналізовано роботу за минулий навчальний рік, визначені досягнення та недоліки. Особливу увагу педагоги звернули на національно-патріотичне виховання та проект Школи «Ми-маленькі українці». Загальним рішенням МО було продовжити роботу над проектом та активніше залучати до навчально-виховного процесу батьків вихованців. Педагоги стали активними учасниками обговорення методичних рекомендацій щодо навчально-виховного процесу в Школі «Радість» на новий навчальний рік. Учасники МО запропонували досвідченим педагогам Ушаткіній О.Ю. та Ратинській І.В. започаткувати роботу педагогічної майстерні «В гостях у майстра» з метою набуття досвіду роботи.

Робочий процес
Після обговорення керівники гуртків вирішили поновити роботу над проектом та активніше залучати до навчально-виховного процесу батьків вихованців.
Методист Агамер’янц Л.М. запропонувала досвідченим педагогам Ушаткіній О.Ю., Ратинській І.В., Шевченко А.О. більше проводити відкритих занять для молодих педагогів з метою вивчення їх досвіду роботи.

Робочий процес-2

Робочий процес-3
Бажаємо педагогам Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» творчої праці, натхнення та успіхів; а вихованцям – здійснення заповітних мрій !

Методист Л.М.Агамер’янц