Мій ліпший друг, мій вчитель, мій взірець!

З самого малечку в нашому житті є люди, які нас навчають та виховують, другі батьки, добрі друзі…любі вчителі!

За ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках відзначення Дня працівників освіти, з метою виховання почуття поваги до професії педагога, подяки вчителям за їх щоденну працю та вкладені знання, було проведено обласний челендж-марафон «Мій вчитель – мій взірець», до якого долучилося понад 350 учнів закладів позашкільної освіти Донецької області. 

З теплими та щирими словами вдячності зверталася учнівська молодь до своїх вчителів. Вихованці розміщували відеопривітання, викладали спільні світлини зі своїм педагогом, наставником, з людиною, яка є взірцем та прикладом для наслідування.

Дорогі освітяни, Ви розкриваєте перед нами усі таємниці буття, вчите пізнавати самих себе, привчаєте мислити, розкриваєте наші здібності. Ви вкладаєте свою душу, енергію, знання, щоб виростити і виховати справжніми людьми таких різних, не схожих між собою дітей! Від щирого серця бажаємо Вам професійних успіхів, невичерпної енергії, наснаги та креативу! Зі святом! 

Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #Мійвчитель2022 #ПозашкілляДонеччини