Сучасний вчитель не має кордонів!

Педагог, ти гідно та стійко, з витривалістю, долаєш перепони нашого часу, не маєш кордонів, продовжуєш своє покликання: навчати та виховувати дітей!

За ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках відзначення Дня працівників освіти, з метою виховання почуття поваги до професії педагога, зосередження уваги вихованців на тому, що вчитель може працювати і без сприятливого для навчання середовища, було організовано обласне відео-звернення «Україна без кордонів», до якого долучилися педагоги закладів освіти Донецької області.

Талановиті, креативні, творчі педагоги Донеччини розміщували відео-звернення, вітали колег зі святом, розповідали про своє місце  роботи до війни і під час неї. Освітяни, підлаштовуючись під реалії сьогодення, наполегливо та віддано працюють, знаходять нові можливості комунікувати з вихованцями. 

Шановні освітяни, бажаємо Вам витримки, успіхів, натхнення, професійного розвитку та реалізації всіх планів! Скорішого повернення в рідні домівки та заклади! Дякуємо за Вашу працю! Зі святом!

Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #Українабезкордонів2022 #ПозашкілляДонеччини