![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/1038242.jpg)
Професія вчителя – важка і відповідальна. В його руках майбутнє нашої держави. Доля дарує кожному з нас Учителя, який пройде з нами через роки, надихаючи на добро, та назавжди стане частиною нашого життя. Як це благородно – передавати іншим знання, бути порадником і взірцем. Скільки душевних сил, енергії, знань треба докласти, щоб виховати та виростити справжніми людьми таких різних, не схожих між собою дітей! Безумовно, Учитель – це горде звання, яке за життя несуть тільки заслужені та гідні.
Донецька обласна рада лідерів учнівського самоврядування долучається до обласного челендж-марафону «Мій вчитель – мій взірець» до Дня працівників освіти та вітають улюблених вчителів, чудових людей, які подарували не тільки знання, а й свою любов.