Гала-концерт переможців обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті»

Гала-концерт "Дерзайте, ви талановиті!"

5 травня 2018 Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено гала-концерт переможців обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті».

Гала-концерт "Дерзайте, ви талановиті!"

З 1 квітня 2018 року по містах та районах області вже вкотре було проведено огляди учасників конкурсу-огляду дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті», в яких прийняли участь 293 вихованці. Кращих виконавців визначало почесне журі департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Гала-концерт "Дерзайте, ви талановиті!"

Переможці конкурсу «Дерзайте, ви талановиті» і розпочали святковий концерт та з самого початку і до завершення заходу підтримували гарний настрій глядачів та запрошених.Кожен номер – спалах дитячих талантів. Вихованці різних міст та районів допомагали зазирнути в світ японської культури, циркове мистецтво, розповідали про професію, яку прагнуть опанувати, про першу закоханість, про чарівний Донецький край, без якого не зможуть жити. Кожна дитина під час церемонії нагородження отримала креативний подарунок та почесну грамоту від директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надії Володимирівни Оксенчук, яка привітала усіх присутніх зі святом та побажала творчої наснаги і успіху.

Гала-концерт "Дерзайте, ви талановиті!"

Яскравим завершенням свята став святковий феєрверк та фото на пам’ять.

Щиро сподіваємося , що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а ми, дорослі, будемо їм у цьому допомагати!