!["Великодній дивограй"](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/Oblasna-konkurs-vistavka-robit-z-dekorativno-uzhitkovogo-ta-obrazotvorchogo-mistectva-Velikodniy-divogray_07-1024x683.jpg)
5 травня 2018 року Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено церемонію нагородження переможців обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй».
В обласному конкурсі-виставці робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй» прийняли участь 316 талановитих хлопців і дівчат. Усі бажаючі мали змогу відвідати виставку на великодню тематику, створену юними митцями Донецької області. Яскраві, неординарні, творчі та креативні дитячі роботи, були виконані у різних техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: писанкарство, квілінг, декупаж, паперопластика, пап’є-маше, клаптикова пластика, чарівні малюнки, м’які іграшки, вироби з бісеру, витинанки, аплікації тощо.
Кожен переможець отримав креативний подарунок та почесну грамоту від директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надії Володимирівни Оксенчук, яка привітала усіх присутніх зі святом та побажала творчої наснаги і успіху.