Нагородження переможців обласного конкурсу-виставки “Великодній дивограй”

"Великодній дивограй"

5 травня 2018 року Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено церемонію нагородження переможців обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй».

"Великодній дивограй"В обласному конкурсі-виставці робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй» прийняли участь 316 талановитих хлопців і дівчат. Усі бажаючі мали змогу відвідати виставку на великодню тематику, створену юними митцями Донецької області. Яскраві, неординарні, творчі та креативні дитячі роботи, були виконані у різних техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: писанкарство, квілінг, декупаж, паперопластика, пап’є-маше, клаптикова пластика, чарівні малюнки, м’які іграшки, вироби з бісеру, витинанки, аплікації тощо.

"Великодній дивограй"

Кожен переможець отримав креативний подарунок та почесну грамоту від директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надії Володимирівни Оксенчук, яка привітала усіх присутніх зі святом та побажала творчої наснаги і успіху.

"Великодній дивограй"