«Кубок Бугу» з пішохідного туризму серед юнаків

"Кубок Бугу" з пішохідного туризму

З 28 квітня по 1 травня 2018 року у мальовничому куточку Миколаївської області «Бузький Гард» біля с. Грушівка Первомайського району відбувся Кубок України, відкритий Кубок Миколаївської області «Кубок Бугу» з пішохідного туризму серед юнаків, в якому прийняла участь і команда юних туристів обласного Палацу дитячої та юнацької творчості під керівництвом досвідченого тренера, керівника гуртка «Пішохідний туризм» Мирного Олександра Миколайовича.

Змагання складалися з трьох видів: особисто-командна «смуга перешкод», де кожний учасник особисто долав дистанцію з підйомами, спусками, переправами по колоді та по мотузках через річку, скельний підйом та вертикальний спуск, показував навички в’язання туристичних вузлів.

У змаганнях в молодшій віковій групі прийняли участь 19 команд з різних куточків України, тому що організація та ранг змагань дуже високі, дружня, тепла атмосфера стосунків між учасниками, тренерами та суддями.

За підсумками першого виду наша команда показала непоганий результат, посівши 5 сходинку у загальному заліку. А срібною призеркою Кубку України серед дівчат стала Балакарева Аліна, яка була нагороджена грамотою Українського державного Центру туризму та екскурсій і медаллю.

Другий вид змагань – «крос-похід» де працює команда з 6 чоловік. За певний час треба пробігти дистанцію з орієнтуванням на місцевості та доланням природних перешкод.

Третій вид – командна «Смуга перешкод» – насичена технічними етапами, де команда долає перешкоди з організацією страховки та переправ.

В загальному заліку команда «Вертикаль» ОПДЮТ зайняла 6 місце і це для нас хороший результат і з надією вдалого виступу у 3 етапі Кубку України на Житомирщині (перший етап був у Полтаві 1 березня). Вихованці готові вдосконалювати свою майстерність ще більше і чекають на нові старти.

Висловлюємо подяку за туристське свято Миколаївському ОЦТК і особливо – Трощено Володимиру Олександровичу – головному судді змагань.