Долучайтесь до Загальноєвропейського челенджу «Європа підтримує Україну»

Український державний центр позашкільної освіти (далі – УДЦПО) за сприяння Європейської асоціації інституцій неформальної освіти та волонтерських організацій України (далі – організатори) започатковує Загальноєвропейський челендж «Європа підтримує Україну» (далі – челендж).

Челендж розпочнеться у День Європи в Україні 21 травня (третя субота травня відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 року № 339/2003) та полягає у поширенні дітьми та учнівської молоді України та Європи (у тому числі дітей українських біженців) відеороликів танцювального челенджу.

За основу може бути взята популярна мелодія «Доброго вечора ми з України» або інші мотиви, які вже стали символами українського спротиву військовій агресії Росії у 2014 – 2022 роках.

Механіка  у межах челенджу полягає в таких послідовних кроках дітей та молодих людей (далі – учасники челенджу):

1) Учасники челенджу знімають танцювальний відеоролик, що демонструє підтримку України, тривалістю до однієї хвилини;

2) такий відеоролик підлягає поширенню з хештегом #europesisupportingukraine та відміткою геолокації для того, аби організатори челенджу мали змогу відслідкувати звідки поширено відео;

3) відеоролик викладається у соціальних мережах instagram та tiktok з правом його публікації на офіційних ресурсах УДЦПО та Міністерства освіти і науки України.

Матеріали, які відслідковуватимуться за хештегом #europesisupportingukraine публікуватимуться протягом травня – червня 2022 року на офіційних ресурсах організаторів та співорганізаторів челенджу.

Співорганізаторами челенджу є комунальні заклади позашкільної освіти регіонального рівня.

Підсумки челенджу будуть підведені напередодні Дня молоді у червні 2022 року.