Обласний марафон тематичних малюнків, світлин та фотоколажів «Європейська країна»

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні щорічно відзначається День Європи. Це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Відзначення Дня Європи в Україні є справою державного значення і великим кроком у напрямі євроінтеграційного курсу нашої держави. Святкування Дня Європи в Україні – це також ознайомлення населення України з європейськими цінностями, традиціями, культурним надбанням, це поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей.

За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості до відзначення Дня Європи в Україні було проведено обласний марафон тематичних малюнків, світлин та фотоколажів «Європейська країна». До марафону долучилися 120 вихованців закладів освіти Донецької області.

Діти розміщували тематичні малюнки, світлини та фотоколажі, які відображають підтримку Європейських країн українців, керівники гуртків провели виховні заходи, на яких ознайомили вихованців із традиціями та звичаями різних країн ЄС.Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #Європейськакраїна .

День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу Україні. Сподіваємося, що незабаром Україна стане повноправним членом ЄС.

#Європейськакраїна