![«Зірки та зіроньки»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Zirki-ta-zironki-5-1024x860.jpg)
Вокально-інструментальний дует Єлизавета Корольова і Святослав Садловський (вокальна студія «Sunshine», керівник Олена Карпенко) взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірки та зіроньки», який відбувся з 2 по 4 червня у місті Святогірськ. Діти виконали композицію «Не твоя війна» й отримали найвищі бали від суддів та щиру підтримку слухачів. Вітаємо юних виконавців з перемогою, бажаємо подальших успіхів у мистецькій царині!
![«Зірки та зіроньки»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Zirki-ta-zironki-1-1024x576.jpg)
![«Зірки та зіроньки»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Zirki-ta-zironki-4-1024x576.jpg)
![«Зірки та зіроньки»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Zirki-ta-zironki-5-1024x860.jpg)
![«Зірки та зіроньки»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Zirki-ta-zironki-3-768x1024.jpg)
![«Зірки та зіроньки»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Zirki-ta-zironki-2-1024x780.jpg)