![Дерзай, малюк](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Derzay-malyuk-3.jpg)
З 19 квітня по 03 червня департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою виявлення, розвитку і підтримки кращих дитячих художніх колективів та окремих виконавців у різних видах діяльності, удосконалення національної культури, активації дитячо-юнацької музичної творчості в дистанційному форматі було проведено обласний конкурс-огляд дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку «Дерзай, малюк».
До участі в конкурсі долучилися 318 вихованців інтернатних закладів усіх типів, закладів дошкільної освіти та закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму Донецької області.
173 маленьких переможця будуть нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками від Донецької обласної державної адміністрації.
![Дерзай, малюк](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Derzay-malyuk-6.jpg)
![Дерзай, малюк](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Derzay-malyuk-5.jpg)
![Дерзай, малюк](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Derzay-malyuk-4.jpg)
![Дерзай, малюк](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Derzay-malyuk-3.jpg)
![Дерзай, малюк](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Derzay-malyuk-2.jpg)
![Дерзай, малюк](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Derzay-malyuk-1.jpg)