![засідання атестаційної комісії](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/zasidannya-atestaciynoi-komisii-3-1024x766.jpg)
У Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.
Педагогічні працівники, що атестуються представили результати своєї педагогічної діяльності у вигляді презентацій, страп-буків де узагальнили свій педагогічний досвід.
У підсумку засідання комісії голова атестаційної комісії, директор Палацу Ольга Канзюба привітала педагогів з успішною атестацією та подякувала за плідну та результативну роботу.
![засідання атестаційної комісії](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/zasidannya-atestaciynoi-komisii-4-1024x766.jpg)
![засідання атестаційної комісії](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/zasidannya-atestaciynoi-komisii-3-1024x766.jpg)
![засідання атестаційної комісії](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/zasidannya-atestaciynoi-komisii-2-1024x766.jpg)
![засідання атестаційної комісії](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/zasidannya-atestaciynoi-komisii-1-1024x766.jpg)