![Заключна сесія обласного методичного ХАБу](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Zaklyuchna-sesiya-oblasnogo-metodichnogo-KHABu-2.jpg)
28 квітня у Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулася в онлайн форматі заключна сесія обласного методичного ХАБу для заступників директорів «Методичні орієнтири освітнього процесу ЗПО», участь у якій взяли 26 заступників директорів ЗПО художньо-естетичного напряму області.
У теоретичному модулі розглянуті питання: «Технологія опрацювання науково-методичної проблеми» (Т.Соколенко), «Структура навчально-методичної роботи закладу позашкільної освіти» (О.Бойко).
У практичному модулі – едьютоні: формування програми реалізації науково-методичної проблеми ЗПО було розглянуто актуальні питання з даної проблеми.
За результатами п’яти сесій обласного методичного ХАБу заступники директорів отримали сертифікати учасників.
![Заключна сесія обласного методичного ХАБу](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Zaklyuchna-sesiya-oblasnogo-metodichnogo-KHABu-2.jpg)
![Заключна сесія обласного методичного ХАБу](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Zaklyuchna-sesiya-oblasnogo-metodichnogo-KHABu-5.jpg)
![Заключна сесія обласного методичного ХАБу](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Zaklyuchna-sesiya-oblasnogo-metodichnogo-KHABu-4.jpg)
![Заключна сесія обласного методичного ХАБу](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Zaklyuchna-sesiya-oblasnogo-metodichnogo-KHABu-3.jpg)
![Заключна сесія обласного методичного ХАБу](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Zaklyuchna-sesiya-oblasnogo-metodichnogo-KHABu-1.jpg)