![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211202_165557-1024x576.jpg)
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України вихованці гуртків школи «Радість» (керівники Марина Росада, Людмила Прийменко, Аліна Микитишина, Аліна Аханкіна) разом із військовослужбовцями Першого відділу Краматорського РТЦК та СП взяли участь у виховному заході «Янгол-оберіг для наших захисників». Діти подарували власноруч виготовлене сонечко з найщирішими побажаннями захисникам, привітали їх теплими словами з професійним святом. Вихованці разом із гостями у великому дружньому колі бадьоро танцювали, змагались у влучності, кмітливості, спритності. Кульмінацією зустрічі стало виготовлення янгола-охоронця, що принесло багато позитивних емоцій, веселий і радісний настрій.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-Do-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini-.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-Dnya-Zbroynikh-Sil-Ukraini.jpg)