Я – лідер

учнівське самоврядування Олександрівського району

27 жовтня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся збір лідерів учнівського самоврядування Олександрівського району. У заході взяли участь делегації лідерів 11 навчальних закладів. Юні лідери підняли питання саморозвитку та реалізації особистості у сучасному суспільстві. Голова районної ради лідерів «Учнівська ліга» Катерина Медвєдєва запропонувала організувати навчання старшокласників району основам лідерства. Тренінг «Як стати сильніше» провела вихованка гуртка «Я- лідер», Анастасія Степанченко. Лідери вчились бути впевненішими в собі, ефективніше працювати над своїми помилками, відновлювати власні сили після поразки.Виступ лідерів

Учні також переглянули мотиваційні відеоролики, висловили власні почуття та проаналізували поведінку та емоції різних людей у складних життєвих ситуаціях.

За словами куратора районної ради лідерів та керівника гуртка «Я – лідер» Віри Меркулової, важливо, що учнівське самоврядування району стає як навчальною платформою для молоді, так і осередком її самореалізації. Час сприймати учнівську молодь не як школярів, а як повноправних членів громади, здатних змінити життя суспільства.

учнівське самоврядування Олександрівського району