Обласний етап «Розстріляна молодість»

Обласний етап фестивалю "Розстріляна молодість"

3 листопада 2017 року у місті Слов’янськ відкрив калейдоскоп талантів обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість». Учасники фестивалю конкурували у номінаціях: вокал, хореографія, театр, духові оркестри, інструментальні ансамблі, власні авторські твори, образотворче  та декоративно-ужиткове мистецтво.

Обласний етап Розстріляна молодість_11

Юні українці продемонстрували активну громадянську позицію, вшанували подвиг воїнів АТО, ветеранів війни, солдатських та офіцерських вдів та родин, їх мужність та героїзм. Вразили журі учасники номінації «Власні авторські твори», які змусили замислитися над складними і хвилюючими проблемами життя. Головною особливістю  учасників вокально-хореографічних та літературно-музичних композицій була висока, щира шляхетність. Представники образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва  демонстрували любов до Вітчизни,  гордість і біль за долю багатостраждальної України.  Порадували своїми талантами  духові оркестри, театральні колективи. Учасники фестивалю своїми виступами доторкнулися до душі кожного присутнього, проникливо і задушевно донесли свою думку про долю рідної країни.

Дякуємо усім учасникам та керівникам за свій творчий внесок! Нехай відродиться національна гордість та самосвідомість, і тоді кожен буде причетний до великого народу, до його культури!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider