![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/22-1024x576.jpg)
Запрошуємо до заходу працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, учнівську та студентську молодь!
#ОПДЮТ #ПозашкілляДонеччини #Педагоги
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості
Офіційний сайт Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
Запрошуємо до заходу працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, учнівську та студентську молодь!
#ОПДЮТ #ПозашкілляДонеччини #Педагоги