«1 жовтня – День захисників та захисниць України»

Для всіх українців ця дата – можливість вшанувати воїнів, що захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини. Саме цього дня вся Україна, цілий світ віддає шану тим, на чиїх плечах тримається наша державність. Тих, хто ціною власного життя оберігає нас від наступу загарбників і виборює нашу свободу.

До Дня захисників та захисниць України Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна PR фото-акція «Будемо гідні слави героїв!» та марафон вітальних стіннівок «Низький уклін і тричі «Слава!», до яких долучилося понад 2000 учнів закладів освіти Донеччини.

До відзначення святкової дати вихованці розміщували тематичні роботи: фотосвітлини, вітальні листівки, відеозвернення з побажаннями та словами вдячності, підтримки воїнам, за їх героїзм та мужність; малюнки, стіннівки, патріотичні сувеніри, спільні фотографії з захисниками та захисницями, які розповідали про свій військовий шлях, бойовий досвід, історії та спогади зі служби.  

Дорогі наші захисники та захисниці! Доземний уклін вам за мужність і волю, за рішучість і єднання. Нехай вас не покидає бойовий дух і вірність Україні!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом:

 #ГідніГероїв2023 #УклініСлава2023 #ПозашкілляДонеччини