![Веселі старти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Veseli-starti-2-1024x767.jpg)
У ЗОШ-І № 23 м. Словянська 6 грудня відбулися спортивні змагання «Веселі старти», присвячені Дню Збройних сил України. Вихованці гуртків «Бісероплетіння» (керівник Коваленко В.Л.), «Випалювання по деревині» (керівник Савін М.Ю.), «Художня вишивка» (керівник Савіна Н.Ю.) брали участь у веселих стартах. У складі двох команд «Веселка» і «Доброта» діти змагалися у спортивних естафетах та інтелектуальних конкурсах. Сміливими та відважними були діти обох команд, тому перемогла дружба. Наприкінці змагань всі отримали солодкі подарунки.
![Веселі старти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Veseli-starti-3-767x1024.jpg)
![Веселі старти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Veseli-starti-5-767x1024.jpg)
![Веселі старти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Veseli-starti-4-767x1024.jpg)
![Веселі старти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Veseli-starti-1-767x1024.jpg)
![Веселі старти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Veseli-starti-2-1024x767.jpg)