![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-1.jpg)
З нагоди відзначення Дня збройних сил України в гуртках Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» (керівники Куракова Т.В., Бакай М.П., Свіч О.М.) відбулася зустріч з військовослужбовцями з військової частини 3035 Національної гвардії України.
«Є така професія – Батьківщину захищати» – так розпочалося свято. Діти розповідали гостям про обереги рідної землі, читали вірші, співали пісні, бажали гостям здоров’я і миру. На згадку подарували листівки, які виготовляли напередодні, й велике серце як символ-оберіг любові до захисників.
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-4.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-8.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-5.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-6.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-3.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-7.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-2.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-9.jpg)
![«Є така професія – Батьківщину захищати»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ye-taka-profesiya-–-Batkivshhinu-zakhishhati-1.jpg)