![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-12-768x1024.jpg)
Одним із культурних надбань українського народу є гра. Саме народна гра відображає характер, темперамент, почуття, побут, звичаї українців. У результаті життя й побуту мільйонів людей протягом віків в Україні сформувалися самобутні народні ігри, які шліфувались і перевірялись досвідом людей багатьох поколінь. В гуртку «Карате» (керівник Наталя Пересунько) відбулася бесіда з елементами гри «Українські народні ігри».
Було цікаво! Наталя Павлівна ознайомила дітей з різними видами, історією та правилами українських народних ігор.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-13.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-13-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-13.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-9.jpg)