![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-08-1024x471.jpg)
28 грудня 2022 року в Донецькому ОПДЮТ дистанційно відбулись засідання методичних об’єднань педагогів відділів: гуманітарно–науково-технічного, художньої творчості, образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткової творчості, «Школа раннього гармонійного розвитку дитини «Радість»», відділу масових заходів та організації дозвілля.
Для педагогічних працівників ОПДЮТ представлено на розгляд загальні питання:
- Організація і проведення занять в ЗПО (заступник директора з НМР Ольга БОЙКО);
- Форми та методи роботи під час дистанційного навчання (методист методичного відділу Оксана ЛІХУТА).
На засіданнях відділів розглянуто питання:
- Досвід роботи педагогів, що атестуються.
- Формування творчої особистості в умовах сучасної позашкільної освіти.
- Мотивація особистісного розвитку педагога в умовах військового стану.
- Стан ведення навчально-методичної документації керівників гуртків.
- Підвищення ефективності проведення обласних заходів, упровадження нових форм роботи.
- Розвиток творчих здібностей та пізнавальної активності вихованців засобами впровадження інноваційних технологій, сучасних форм та методів дистанційної роботи.
Усіх педагогів вітаємо із прийдешніми святами! Бажаємо переможного успішного року, миру та злагоди у ваших оселях, творчих досягнень у професійній діяльності. Тримаємо освітній фронт!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-11-1024x485.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-13-1024x485.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-01-473x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-07-557x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-04-1024x473.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-00-473x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-05-1024x473.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-29_11-40-03.jpg)