![Українська мова чиста, як роса](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Ukrainska-mova-chista-yak-rosa-5-1024x768.jpg)
5 листопада в гуртку «Народна творчість» (керівник Невзорова І.В.) відбувся виховний захід до дня української писемності та мови «Українська мова чиста, як роса», який викликав цікавість у вихованців. Діти читали вірші, відгадували загадки, згадували прислів’я. Під час заходу вихованці усвідомили, що мова є частиною культури українського народу, вона є скарбом, який треба зберігати. Українська мова лежить в основі української державності, і тому дуже важливо не тільки розмовляти, писати, співати українською мовою, а ще й мріяти, бути завжди гідним громадянином своєї батьківщини.
![Українська мова чиста, як роса](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Ukrainska-mova-chista-yak-rosa-4-1024x716.jpg)
![Українська мова чиста, як роса](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Ukrainska-mova-chista-yak-rosa-3-1024x768.jpg)
![Українська мова чиста, як роса](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Ukrainska-mova-chista-yak-rosa-5-1024x768.jpg)
![Українська мова чиста, як роса](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Ukrainska-mova-chista-yak-rosa-2-1024x768.jpg)
![Українська мова чиста, як роса](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Ukrainska-mova-chista-yak-rosa-1-1024x768.jpg)