«Українська державність: від внеску кожного до здобутків нації»

16 лютого 2023 року в Україні святкують особливе свято – День єднання. Державне свято посилило консолідацію українського суспільства до зростання гібридних загроз та інформаційно-пропагандистського впливу на нашу свідомість. Тому невипадково, саме сьогодні, у співпраці з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти вдруге відбувся обласний форум на тему: «Українська державність: від внеску кожного до здобутків нації».

До вітального слова був запрошений голова Донецької обласної ради лідерів учнівського самоврядування Валерій Скорописов. Він наголосив, що громадянська відповідальність та національна свідомість молоді – це ключ до розвиненого та вільного суспільства у закладах освіти, громадах, державі, та саме вони наближають нас до перемоги, а учнівське самоврядування дає змогу розвинути ці якості.

Надалі подія продовжувалась у форматі доповідей від спікерів, гарячих дискусій та гострих питань. Формування громадянської активності, відповідальності та національної свідомості молодого покоління  є фундаментом спільного майбутнього. Тож, гуртуємось та рухаємо країну вперед!