Обласна акція «Сильні, як ніколи»

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості до Дня Єднання України була проведена обласна акція «Сильні, як ніколи».

Понад 700 учнів закладів освіти ділились тематичними світлинами: яскравих малюнків, на яких зображена рідна Батьківщина; поробок у різних техніках декоративно-прикладної творчості, котрі відображають колоритність і самобутність нашої держави (обереги, ляльки-мотанки, петрікивський розпис). Щирі та теплі слова передавали учні, декламуючи вірші про єдність народу.

В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій День Єднання набув особливого змісту. Це чергова нагода нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Завдяки єдності ми обов’язково переможемо!

Переглянути роботи вихованців можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Єднання2023 #Сильніякніколи #ПозашкілляДонеччини