«Україна – європейська країна!»

9 травня у День Європи українці спільно з державами Європейського Союзу відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Україна — це не просто країна на карті, це душа, що б’ється в серці Європи, надихаючи інших своєю відвагою, силою та незламним духом.

Молодь України відчуває відповідальність за майбутнє своєї країни і знає, що вона є її найбільшою силою та надією. Вона готова приймати виклики та робити все можливе для побудови сучасної, вільної та процвітаючої держави в європейському контексті. Вона усвідомлює, що ключовими складовими успіху є освіта, інновації та активна участь у громадському житті.

Лідери учнівських самоврядувань Донеччини розуміють важливість цих питань та активно долучаються до ініціатив, спрямованих на підвищення рівня інформаційної грамотності серед молоді. Вони знають, що, лише через освіченість та усвідомлене ставлення до інформації, можна забезпечити стабільний розвиток суспільства та інтеграцію в європейський простір. Стаючи справжніми амбасадорами культури інформаційної безпеки та відповідальності, сприяють побудові сучасного, свідомого та демократичного суспільства.

Україна – європейська країна, європейська держава і велика європейська нація! Її думки в Європі, її серце в Європі, її місце в Європі.