![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-1-1024x724.png)
9 травня Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. Україна є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями. Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.
Понад 800 учнів закладів освіти Донеччини стали учасниками обласного фотомарафону «Україна – Європейська держава», проведеного Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості до Дня Європи.
Яскраві малюнки, колажі, фотографії з різних куточків Європи, де сьогодні знайшли прихисток на час війни українці, доводять, що ми є невід’ємною частиною Європи.
Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом:
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-1-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-1-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1-1024x724.png)