Учнівське самоврядування – практична школа демократії

18 лютого в режимі онлайн відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування  «Учнівське самоврядування – практична школа демократії». В зборі взяли участь голови всіх 22 міських, районних, селищних рад учнівського самоврядування, які працюють на базі закладів позашкільної освіти художньо-естетичного  напряму, та їх координатори.

Підгрунтям збору стала презентація Міжнародного проєкту М18: «Менш 18 – Ми можемо більше!», яка чітко визначила: кожен з нас здатен вирішувати долю своєї держави, свого міста, села. Також представлена низка проектів, мета яких не тільки просвітництво, а й набуття навичок здійснення ефективних змін у соціумі.  Актуальними були презентації голів рад учнівського самоврядування Іллінівської сільської ради та Олександрівської ОТГ про партнерство учнівського самоврядування та органів місцевого самоврядування. Цікавою є співпраця лідерів м. Дружківка з  місцевою владою у форматі Дитячої Дорадчої Ради при міському голові.

Збір лідерів Учнівського Самоврядування 2021

Сучасна демократія вимагає від громадян усвідомлення власної ролі і  значення у життя суспільства і відповідних дій. Соціально-спрямована  діяльність була презентована учнівським самоврядуванням Краматорська та Великоновосілківської селищної ради.

Збір лідерів Учнівського Самоврядування 2021

Учасники зборів дійшли висновку, що саме участь в учнівському самоврядуванні надає можливість набути досвіду взаємодії, вирішення різних питань, прийняття рішень і відповідальності за них, а також активної участі у громадській діяльності.

Збір лідерів Учнівського Самоврядування 2021