Міжнародний День рідної мови

Міжнародний День рідної мови

Однією з найвагоміших ознак нації є мова. У ній зберігаються культурні коди нації, акумулюється її історична пам’ять. Вона є важливим складником національної ідентичності і транслятором здобутків інших культур. Для кожного рідна мова – це той скарб, що передається від пращурів. Багата і барвиста калинова українського народу. То окраса нашого життя, – наше майбутнє. Рідне слово – це невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, націю.

Ми вас раді всіх вітати,

Бо у нас сьогодні свято:

Будем нашу рідну

Мову величати.

Саме такими словами в гуртках «Українська мова» (керівник гуртка кандидат філологічних наук, доцент Полякова Тетяна Василівна) і «Літературна творчість (керівник гуртка кандидат педагогічних наук, доцент Жижченко Лариса Борисівна), розпочалася інтелектуальна гра-заняття «Знавці рідної мови». Вікторина відбулась у доброзичливій атмосфері та гарному гуморі, а вихованці виявили свої творчі та інтелектуальні здібності, продемонструвавши при цьому любов та пошану до рідного слова.

Міжнародний День рідної мови
Міжнародний День рідної мови
Міжнародний День рідної мови

А в гуртку «Лідерство – запорука успіху» (керівник гуртка Зана Олена Миколаївна) до Міжнародного Дня рідної мови пройшов мовний КВН «Причасти мене розмовою – щирою українською мовою». Мета заходу –узагальнення знань студентської молоді з української мови; удосконалення навичок колективної роботи; удосконалення мовної культури; розвиток творчих здібностей.

Міжнародний День рідної мови