![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611706841-1024x461.jpg)
У сучасному світі дуже багато інформації. Як знайти потрібну інформацію та не втратити її? На допомогу прийшли наука інформатика та чудові пристрої – комп’ютери.
4 грудня в гуртку «Intranet» (керівник Ольга Бойко) відбувся квест до Всесвітнього дня інформатики. Захід був спрямований на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі та формування відповідальності, креативності.
Вихованці пригадали призначення основних складових комп’ютера, розгадували закодовані прислів’я та приказки, аналізували та пояснювали запропоновані малюнки і перевірили свої знання під час розгадування ребусів.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611706826-1024x569.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611706834-1024x549.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611538348-1024x461.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611538342-1024x584.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611538336-1024x552.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611511937-1024x603.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611511930-1024x474.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611511923-1024x505.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1638611511916-1024x675.jpg)