Мужність та відвага крізь віки

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. З нагоди святкування Дня Збройних Сил України в гуртках гуманітарно-науково-технічного відділу ДОПДЮТ пройшли виховні заходи.

Вихованці гуртків «Літературна творчість» (керівник – доцент Лариса Жижченко) та «Українська мова»(керівник – доцент Тетяна Полякова), зустрілись із представниками десантно-штурмової бригади військової частини А 2120. Наші захисники розповіли та наочно ознайомили із правилами надання першої допомоги в зоні вогню, а також продемонстрували розряджені боєприпаси, які можуть завдати лиха, на жаль, і в наш час.

Вихованці гуртка «Настільний теніс» (керівник Павло Зуділов) брали участь у спортивно-виховному заході «Народні забави». На свято були запрошені військовослужбовці ЗСУ 64-го окремого гарматного артилерійського дивізіону та 55-ї окремої артилерійської бригади м. Запоріжжя. Військовослужбовці провели чудовий майстер-клас і надали можливість кожному вихованцю відчути себе в ролі військового.

Вихованці гуртка «Компас» (керівник Марина Чигирина) брали участь у змаганнях. Хлопці змагались не тільки на міцність, швидкість, а й показали, що вміють логічно мислити, є кмітливими та уважними.

В гуртку «Школа успіху» (керівник Оксана Ліхута) було проведено годину спілкування «Мужність та відвага крізь віки», спрямовану на виховання патріотичних почуттів, особистої відповідальності за долю Батьківщини.