![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/U-poshukakh-n-nastroyu-1-724x1024.png)
Хай Новий рік з добром до вас прийде,
Здоров’я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядою хай завітає
І щастям вас благословляє!
Напередодні новорічних свят у гуртках «Словничок» (керівник Марина Росада) та «Казкова англійська» (керівник Людмила Прийменко) відбулося святкове заняття-квест «У пошуках новорічного настрою».
Вихованці весело та активно розповідали свої улюблені віршики про зиму-красуню, обговорювали традиції святкування у кожній родині, допомагали відтворити справжній снігопад, прикрасити ялинку та позмагалися в найоригінальніших привітаннях з Новим роком.
Керівники гуртків та діти відділу «Школа раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» вітають всіх з прийдешніми святами і бажають щастя та міцного здоров’я!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/U-poshukakh-n-nastroyu-2-724x1024.png)