![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0211-1024x683.jpg)
29 грудня, напередодні Нового року, творчий колектив Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості з веселою розважальною програмою «Назустріч зимовій казці» завітав до дітей міста Світлодарськ. Яскраві персонажі, ростові ляльки, веселі забави, пісні та анімації зробили свято бадьорим і динамічним. Діти брали активну участь у конкурсах, вікторинах та інтерактивних іграх. Наприкінці святкової програми кожен учасник зустрічі отримав солодкий гостинець.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0015-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0024-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0084-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0214-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0107-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0229-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0237-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0240-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0244-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0252-1024x683.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0256-1024x683.jpg)