Творча Майстерня «Скриня різдвяних ідей» #2

Педагоги закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму запрошують всіх бажаючих зануритися у захоплюючий світ творчості та відвідати онлайн творчу майстерню «Скриня різдвяних ідей», яка стала результатом зустрічі на обласному навчально-методичному семінарі-практикумі, організованого Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості.

Творча Майстерня «Скриня різдвяних ідей» – це незвичайне і дуже захоплююче місце, де є можливість вдосталь експериментувати з різноманітними матеріалами та техніками; створювати власними руками шедеври, які стануть неперевершеною прикрасою будь-якого приміщення; об’єктом гордості дитини або оригінальним подарунком для мами, тата, бабусі чи дідуся!

Керівники гуртків з декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва створили серію майстер-класів з виготовлення новорічних та різдвяних іграшок і сувенірів, які дозволяють виробити цікаві поробки у різних техніках, таких як «пейп-арт», аплікація, оригамі, канзаші, малювання, ліплення з тіста та інші.

«Скриня різдвяних ідей» буде постійно поповнюватися. Бажаючим засвоїти нові техніки, розвинути творчі здібності, фантазію та уяву, можна переглянути майстер-класи та взяти у них участь у соціальній мережі «Facebook» у групі «Позашкілля Донеччини» за хештегом #Скриняріздвянихідейбериіробипозашкіллядонеччини