![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-25-01-768x1024.jpg)
Не зважаючи на перешкоди сьогодення, педагоги Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості організували зустріч з «юними творцями» у «Пункті Незламності» м. Слов’янськ. Керівник гуртка Ольга Преображенська провела для дітей дошкільного віку майстер-клас з виготовлення символу 2023 року – Кролика та Санта Клауса. Маленькі українці з задоволенням взяли участь у створенні поробки, отримали солодкі подарунки та домовилися про наступну зустріч.
Щасливі обличчя дітей – те, заради чого варто працювати.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-24-58-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-24-58-2-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-24-59-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-24-59-2-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-24-59-3-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-25-00-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-25-00-2-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-25-00-3-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-15_19-25-00-4-768x1024.jpg)