![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/184a7676-150a-4465-9875-ee886214639b-1024x1024.jpg)
«Перед великим розумом я схиляю голову,
перед великим серцем я стаю на коліна»
Й.В. Гете.
Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інакшості оточуючих, це невід’ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний. Напередодні святкування Міжнародного дня толерантності в гуртках «Рідний край» і «Юні правознавці» (керівник Марина Бурлачка), що працюють на базі Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну, було проведено годину спілкування «Ідеал сучасної людини» з метою формування у вихованців загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов.
Вихованці переглянули відеоролик на вірш В. Симоненка «Ти знаєш, що ти людина», в якому акцентовано увагу на унікальності кожної людини, пройшли тест на визначення рівня толерантності та з’ясували, які якості повинна мати толерантна людина.
Варто пам’ятати, що толерантність ‒ це терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, культури і звичаїв.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-1-3-1024x724.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/Bez-imeni-1024x576.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/19-3-1024x645.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-6.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/19-7.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/19-6.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/19-5.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/19-1.png)