![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/steam.png)
Останнім часом в освітньому просторі України набирає обертів тренд STEAM-освіти, який вміщує великий вибір можливостей професійного розвитку, надання молоді доступу до технологій. Світ пронизаний комп’ютерними мережами і молодь активно створює цифровий контент, обмінюється ним та використовує його у великих масштабах (запускають веб-сайти, знімають фільми на телефони, створюють власні ігри тощо).
Вихованці гуртків «Рідний край» і «Юні правознавці» (керівник Марина Бурлачка, Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну) долучились до STEAM-тижня соціально-гуманітарних дисциплін та технологій легкої промисловості. Під час зустрічі обговорювались питання впливу на формування fashion-індустрії епохи, історичних процесів, культурних та правових аспектів. Розуміння того, що STEАM – це не просто технічна освіта, а вдале поєднання креативності та технічних знань, відкриє широкі перспективи для самореалізації молодого покоління у сучасному цифровому світі.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-11_13-16-39-281-1024x600.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-11_13-16-00-247-1024x583.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-11_13-15-46-125-1024x579.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-08_16-32-16-396-1024x768.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-11_13-11-34-402-1024x621.jpg)