![Тиждень права](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Tizhden-prava-1-1024x768.jpg)
10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства, якою закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людського буття. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.
В гуртку «Юні правознавці» (керівник гуртка Бурлачка Марина Сергіївна, м. Краматорськ) триває тиждень права, і сьогодні діти ознайомились з принципами поведінки в галузі кримінального права та відповідальності за її порушення.
![Тиждень права](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Tizhden-prava-5-1024x766.jpg)
![Тиждень права](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Tizhden-prava-3-1024x766.jpg)
![Тиждень права](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Tizhden-prava-2-768x1024.jpg)
![Тиждень права](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Tizhden-prava-1-1024x768.jpg)
![Тиждень права](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Tizhden-prava-4.jpg)