«Наш край у творах письменників-земляків»

«Наш край у творах письменників-земляків»

Донецький рідний краю мій!.. Промовляючи ці  чарівні слова, одразу постають перед очима безкраї степи, якими мандрували ще скіфи, високі терикони, які нагадують про те, що Донбас – столиця вугляного краю, чарівні голівки червоних троянд, які звеселяють око літнього дня. Це – наша рідна земля, наш мальовничий Донецький край, без якого ми не усвідомлюємо себе.

12 грудня на базі КЗ «Билбасівська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів» із вихованцями гуртків «Українська мова» (керівник – доцент Полякова Т.В.) та «Літературна творчість» ( керівник – доцент Жижченко Л.Б.) було проведено виховний захід «Наш край у творах письменників-земляків». За мету було поставлено поглиблення знань вихованців про літературу рідного краю, збагачення інформацією про відомих письменників-земляків.

Із особливою увагою вихованці ознайомились із літературними творами билбасівських творчих особистостей. Так, місцевий письменник Леонід Васильович Дмитрієв написав книжку «Історія і легенди Слов’янщини», Юхименко Валентина Дмитрівна друкує свої ліричні твори в місцевій пресі, а також Бєлік Віра Юхимівна видала збірку поезій про природу, рідний край, смт. Билбасівку.

Варто зазначити, що такі заходи сприяють формуванню національно-патріотичних почуттів, вихованню любові до рідного краю, українського слова та почуття гордості за свій народ, свою культуру.

«Наш край у творах письменників-земляків»