«Тільки разом!»

22 січня  у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, Україна щороку відзначає День Соборності. «Живий ланцюг» 1990 року став одним із важливих кроків до відновлення Української держави. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Соборність України – це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього, неподільність наших земель: від Донецька до Львова, від Києва до Маріуполя, духовна консолідація всіх громадян держави, їх згуртованість. Вона була й залишається базовою національною цінністю українців, а нині є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії. Соборність – мета нашої Перемоги.

У рамках обласного відеочеленджу «Тільки разом!» до дня Соборності України за ініціативи голови комітету з національно-патріотичного виховання обласної ради лідерів учнівського самоврядування Аліни Андреєвої був проведений відеомарафон «Друзі єднаймося та не цураймося!», до якого долучилася лідерська молодь області.

Обласна рада лідерів учнівського самоврядування вітає громадян України з Днем Соборності та бажає чистого і мирного неба на всіх.