«22 січня – День Соборності України»

На Софійській площі у Києві 22 січня 1919 року було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Цій знаменній даті судилось увійти у літопис визначних подій нашої Батьківщини, як День Соборності України.

Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе, виборюємо єдність і назалежність нашої держави. Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

До відзначення святкової події була проведена обласна акція «Соборність Духу, Розуму і Серця», організована Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, до якої долучилися понад 800 учнів закладів освіти Донеччини.

Протягом тижня вихованці розміщували тематичні малюнки, фотографії, виготовляли поробки у різних техніках декоративно-ужиткової творчості, декламували вірші, присвячені Україні. Творчі роботи юних патріотів сповнені любові до своєї Батьківщини, адже усі ми віримо у світле майбутнє, у ПЕРЕМОГУ! І ми сприятимемо розвитку та процвітанню країни!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Соборністьдуху2023 #ПозашкілляДонеччини